Hva yter vi?

IK Tjalve dekker utgifter til trenere, leie av bane, saler o.a, all startkontingent mm for våre utøvere. Vi dekker også reise og opphold til alle NM-arrangement.De aller beste av våre utøvere har dessuten noe støtte til medisinsk oppfølging, reiser til konkurranser mm.

Klubbens kontor står til disposisjon for utøvere og andre medlemmer på mange områder. Påmelding til stevner gjøres ved henvendelse til vårt kontor, direkte eller gjennom trenerne.

IK Tjalves utstyrssponsor er Mizuno. Alt Tjalvetøy - treningstøy og konkurransetøy - leveres av Mizuno og kan kjøpes av klubben til sterkt subsidierte priser. Våre medlemmer kan dessuten kjøpe Mizuno-utstyr - tøy og sko - med betydelige rabatter på PS Sport på Ensjø. Se http://www.pssport.no/ .

Levert av Oriondesign | IK Tjalve, Besøksadresse: Underhaugsveien 1, Oslo | Tlf 22 60 43 40 | mail@tjalve.no